Novinky v použití členské karty SLČR

V současné chvíli je před podpisem smlouva s rakouským lyžařským střediskem Stubai, kde mají být dohodnuty poměrně slušné slevy pro členy SLČR. Od prvního prosince zde začne platit paušální sleva 9% pro nákup jízdenek. Ve vybraných termínech to bude pak dokonce sleva 20% pro všechny věkové kategorie při nákupu jízdenek na tři a více dnů v týdnu. Další poměrně zajímavou slevou má být sleva až jedné koruny na litru při nákupu pohonných hmot a platbě v hotovosti u vybraných čerpacích stanic, kterých je v současné době nasmlouváno více než 200. Podmínkou pro získání slevy je pouze předložení karty člena SLČR.

Převzato z listopadového čísla časopisu SNOW