Slevy pro držitele karet ALIVE na Stubai

Exkluzivní slevy pro členy Svazu lyžařů ČR na ledovci Stubai pro sezonu 2016/2017.

Slevy na skipasy lze využít od – 1.10.2016

Pro sezonu 2016/2017 jsou připraveny novinky na svahu v podobě nové kabinové lanovky – 3S Eisgrat a 3,8 km dlouhý klasický sjezd pod touto lanovkou.

Rakouský ledovec Stubai je jednou z nejvyhledávanějších lyžařských destinací v celých Alpách. I v letošní zimní sezóně máte možnost vyrazit za tréninkem nebo rekreací s exkluzivní slevou na skipasy.

Nabídka zdejších sjezdových tratí uspokojí závodníka i amatérského lyžaře. O to víc, když zaplatí za skipas podstatně méně než ostatní! Stačí být členem Svazu lyžařů ČR.

Členům SLČR jsou poskytovány následující slevy:

Sleva 20 % z ceny skipasů v termínech:
od 1.12.2016 do 18.12.2016
od 9.1.2017 do 29.1.2017
a od 24.4.2017 do ukončení zimní sezóny 2017

Sleva 9 % z ceny skipasů po celou zimní sezónu 2017 (vyjma výše specifikované termíny)

Uvedené slevy se vztahují na všechny skipasy s výjimkou celoročních a platí pro všechny kategorie jízdného: děti/mládež/dospělí/senioři.

Způsob využití slevy:
– slevu získáte po předložení platné karty ALIVE SLČR na pokladnách v areálu ledovce Stubai
– při prodeji je aplikováno pravidlo 1 skipas na 1 PLATNOU kartu ALIVE SLČR
– slevy není možné kombinovat ani sčítat s jinými slevami, akcemi či výhodami

Kde využít: www.stubaier-gletscher.com/cze/Zima/

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ pro čerpání slev na ledovci Stubai!

Stále platí, že pro získání slevy nutné prokázat se jednak platnou kartou ALIVE SLČR a zároveň i OP či jiným průkazem totožnosti, např. pasem, jinak nebude možné slevu na skipas získat.
Karta ALIVE SLČR může být použita POUZE jednou v období platnosti zakoupeného skipasu a je NEPŘENOSNÁ!