Slovo sekretáře SLČR k zahájení nové sezóny

Vážení členové Svazu lyžařů ČR,
zima v našich končinách už pozvolna začíná a dává nám jasně najevo, že se ocitáme na prahu období, které je našemu srdci nejbližší. Pevně věřím, že jste se všichni těšili na zimu stejně tak jako já a už netrpělivě vyhlížíte okamžik, kdy se poprvé sklouznete po nové vrstvě čerstvého prašanu.

Ze sportovního hlediska nás čeká předolympijská sezona nabitá vrcholnými akcemi, na programu jsou tři mistrovství světa. Na začátku února se do Svatého Mořice vydají alpští lyžaři, Lahti poté přivítá světový šampionát klasických lyžařů a v březnu se mezi sebou v Sierra Nevadě popasují ti nejlepší snowboardisté a akrobatičtí lyžaři. Prostě a jednoduše bude hodně co sledovat.
Naši reprezentanti v létě vynaložili maximum úsilí, aby byli na sezonu co nejlépe připraveni a aby všem fanouškům českého lyžování a snowboardingu udělali svými výkony nejen na mistrovství světa radost. Věřím, že jim budete držet palce a na konci sezony budeme všichni spokojení. Rád bych Vám zároveň popřál spoustu skvělých zážitků nejen u televizních obrazovek při fandění našim závodníkům, ale také při samotném čase stráveném na lyžích a snowboardech. Abyste si zimu užili co nejlépe, přichystal pro Vás Svaz lyžařů ČR opět velké množství výhod v rámci benefitní sítě ALIVE SLČR, která obsahuje více než 1 500 obchodních míst po celé České republice (kompletní přehled naleznete tradičně na www.tipyprolyzare.cz ).Znovu můžete výrazně levněji vyrazit do oblíbeného rakouského ledovcového areálu Stubai nebo ušetřit nemalé prostředky při nákupu lyž ařského a snowboardového vybavení.
Jsem osobně velice rád, že se nám podařilo domluvit spolupráci s přední značkou pro horské a lyžařské profesionály Helly Hansen. Díky tomu mají všichni členové Svazu lyžařů ČR do konce roku 2016 exkluzivní slevu 20% na již nezlevněné produkty v eshopu www.hellyhansen.com. Stačí jen při nákupu před samotnou platbou použít speciální promo kód HHCZECHSKI16.
Věřím, že i díky výhodám, které Vám nabízí Svaz lyžařů ČR, si nadcházející zimní sezonu užijete na sto procent!
SKOL

Mgr. Jakub Čeřovský